Kariera

Olavion sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, dbająca o przyjazne środowisko pracy.

Kluczem do sukcesu naszej firmy są jej pracownicy, którym zapewniamy atrakcyjne warunki pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Maszynista Pojazdów Trakcyjnych

Miejsce pracy: Rzeczpospolita Polska i stacje przygraniczne

Zakres obowiązków:

  • bezpieczne i sprawne prowadzenie pociągów towarowych na liniach zarządców infrastruktury
    w Polsce,
  • bezpieczne i sprawne wykonywanie pracy manewrowej,
  • obsługa aplikacji zainstalowanych na powierzonym sprzęcie informatycznym niezbędnych
    do wykonywania pracy na stanowisku maszynisty,
  • dbałość o stan techniczny pojazdu trakcyjnego,
  • duża odpowiedzialność za bezpieczeństwo ruchu kolejowego i powierzonego majątku.

Oczekujemy od Ciebie:

  • licencji maszynisty i świadectwa złożenia egzaminów kwalifikacyjnych na stanowisko maszynisty,
  • stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu,
  • dyspozycyjności,
  • pracy w równoważnym systemie czasu pracy/pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu aktywności z kartą Multisport,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku – świadczenie urlopowe,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV
adres e- mail: sekretariat@olavion.pl w tytule maila wpisując „maszynista pojazdów trakcyjnych”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami,
wyłonionymi w procesie rekrutacji.

Dyspozytor całodobowy +48 729 059 124 dyspozytor@olavion.pl