Olavion to wiarygodny przewoźnik na polskim rynku!

Firma Olavion została założona w 2014 roku. Od 2018 roku aktywnie świadczy usługi przewozowe i spedycyjne, a od marca 2023 jest częścią multienergetycznej Grupy Kapitałowej UNIMOT. Rozpoczynając działalność obsługiwała dwóch głównych klientów, dziś znacząco poszerzyła portfel stałych partnerów biznesowych, współpracując zarówno na bazie długoletnich kontraktów, jak i przewozów spotowych. Aktywnie różnicujemy grupy przewożonych ładunków, stale zwiększamy zasięg geograficzny realizowanych połączeń kolejowych oraz wzmacniamy potencjał przewozowy do ich obsługi.
Obecny potencjał umożliwia realizację przewozów na poziomie co najmniej 2,5 mln ton rocznie.

Link do strony UNIMOT: www.unimot.pl

Poznaj nas

Zespół

Olavion tworzy zespół profesjonalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w realizowaniu najwyższej jakości usług kolejowych. Rzetelność, fachowość,  partnerstwo, na tych filarach budujemy relacje z kontrahentami i naszymi pracownikami. Wiemy jak działa dobra i efektywna kolej, wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i razem znajdujemy najlepsze rozwiązania zarówno dla przewozów kolejowych w kraju jak i na terenie innych państw europejskich.

Henryk Gruca

Prezes Zarządu

Marcin Bielawa​

Członek Zarządu

Robert Brzozowski

Członek Zarządu

Zdzisław Terman

Dyrektor ds. Przewozów

Marcin Pałubicki

Dyrektor ds. Handlu

Marek Smoter

Dyrektor ds. Taboru

Rafał Piórkowski

Z-ca Dyrektora ds. Przewozów

Hanna Majewska

Kierownik Biura Zarządu

Katarzyna Paracka

Kierownik ds. Finansów i Kontrolingu

Dyspozytor całodobowy +48 729 059 124 dyspozytor@olavion.pl

https://www.basketballplayershop.com, https://www.cavaliersplayeronline.com, https://www.warriorsplayeronline.com, https://www.collegeplayersshop.com, https://www.collegebasketball-online.com, https://www.celticsplayershop.com, https://www.bullsplayershop.com, https://www.heatplayershop.com, https://www.bucksplayershop.com, https://www.knicksplayershop.com, https://www.76ersplayershop.com, https://www.nuggetsplayershop.com, https://www.clippersplayershop.com, https://www.lakersplayershop.com, https://www.grizzliesplayershop.com, https://www.sunsplayershop.com, https://www.kingsplayershop.com, https://www.jazzplayershop.com, https://www.jordangearonline.com